قوانین و مقررات سایت گیفت فا:

گیفت فا به عنوان یک فروشگاه آنلاین اینترنتی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و خدمات خود را در چارچوب مشخص شده و ذیل قوانین عمومی و قوانین اختصاصی به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. لطفا قبل از خرید، حتما قوانین را به دقت مطالعه فرمایید و در صورت بروز ابهام حتما با پشتیبانی سایت در تماس باشید. قوانین و مقررات زیر به عنوان یک توافقنامه فی مابین سایت گیفت فا به عنوان ارائه دهنده خدمات به عنوان فروشنده از یک سو و از سوی دیگر مشتری، نماینده یا وکیل وی به عنوان مشتری از زمان خرید قابل استناد است.

*** مهم: همانگونه که در صفحه خرید خدمات آمده است، خرید خدمات از سایت گیفت فا به معنای پذیرش قوانین و مقررات استفاده از گیفت فا و مفاد آن خواهد بود.

 1. مشتری می بایست در چهارچوب قوانین و مقررات گیفت فا اقدام به خرید خدمات ارائه شده نماید. بدیهی است که ابراز عدم اطلاع از این قوانین باعث سلب تعهدات از جانب مشتری نخواهد شد.
 2. مشتری به منظور خرید از سایت و دریافت اطلاعات خرید باید شماره موبایل صحیح، معتبر و در دسترسی را در زمان خرید، به درستی درج نماید. پیامک ورود به سایت و پیامک اطلاعات خرید به شماره ثبت شده ارسال می گردد و در صورت درج اطلاعات نادرست، مسئولیت آن کاملا بر عهده مشتری می باشد.
 3. فروشنده به منظور جلوگیری از پرداخت های مشکوک، ناخواسته و یا نامتعارف و مطابق قوانین کشور، موظف است قبل از ارائه ی خدمات آنلاین به مشتری، مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت را دریافت نماید.
  1. (تبصره): احراز هویت مشتری متناسب با نوع خدمت و مبلغ آن متفاوت بوده و می تواند شامل کارت ملی، کارت بانکی، شناسنامه، پاسپورت، سلفی با یک یا چند مدرک مذکور باشد.
  2. (تبصره): احراز هویت مشتری تا زمانی که اطلاعات وی تغییر نکرده باشد صرفا برای یک مرتبه انجام خواهد شد.
  3. (تبصره): کارت بانکی که مشتری اقدام به خرید با آن می کند الزاما باید به نام خود مشتری باشد.
  4. (تبصره): پیگیری مشکلات احتمالی در تکمیل سفارش تنها با شماره موبایل درج شده انجام می شود و بروز تاخیر در انجام سفارش یا انجام نشدن آن به دلیل درج اطلاعات نادرست، بر عهده مشتری است.
  5. (تبصره): در صورت انصراف شخص از سفارش و قبل از استرداد وجه نیز خریدار ملزم به احراز هویت می باشد. در غیر اینصورت به منظور استرداد وجه باید دستور مقام محترم قضایی و طبق دستورالعمل ابلاغی انجام خواهد شد.
  6. (تبصره): عودت وجه فقط و فقط به شماره کارت بانکی که زمان خرید از آن استفاده شده انجام خواهد شد.
 4. به دلیل تامین خدمات از فروشنده های جهانی، زمان تکمیل خرید و ارسال اطلاعات، بین 1 ساعت تا 24 ساعت به طول خواهد انجامید. (البته تمام سعی ما ارائه آنی خدمات است)
 5. کلیه خدمات ارائه شده در سایت پس از تکمیل خرید، غیر قابل عودت و تعویض می‌باشند.
 6. مهلت تست خدمات متناسب با محصول خریداری شده متفاوت بوده و خریدار موظف است نهایتا ظرف 48 ساعت اقدام به تست خرید مربوطه نمده و در صورت مشاده مشکل با پشتیبانی هماهنگی لازم را به عمل آورد. بدیهی است پس از این مدت امکان بررسی مشکل مقدور نخواهد بود.
 7. فروش گیفت کارت به شخص ثالث برای جلوگیری از پولشویی و غیره ممنوع است و تمام مسئولیت‌ گیفت کارت یا مشکلات متعاقب آن بر عهده مشتری است.
 8. سایت گیفت فا تنها مسئول خرید خدمات مورد نیاز مشتری است و هیچ مسئولیتی در زمینه محدودیت ها و مشکلات احتمالی در زمان استفاده از خدمات ارائه شده را نمی پذیرد.
  1. (تبصره): دقت به هشدارها و نکات اختصاصی بیان شده برای هر محصول، به منظور جلوگیری از مشکلات متعاقب آن بر عهده مشتری می باشد و گیفت فا هیچ نوع مسئولیتی در این زمینه را نمی پذیرد.
 9. فروشنده متعهد می‌گردد استرداد وجوه را در موارد عادی بین 1 تا 3 روز انجام دهد. در شرایط استثنایی و مواردی که نیازمند هماهنگی با بانک ها، ادارات و سازمانهای مربوطه باشد این زمان بیشتر خواهد شد.
 10. استرداد وجه برای مواردی که خرید به هر دلیلی انجام نشده باشد بدون کسر کارمزد خواهد بود. در یقیه موارد، کارمزد تراکنش بانکی از مبلغ قابل بازگشت کسر خواهد شد.
 11. طبق آیین‌نامه اجرایی ماده 14 الحاق قانون مبارزه با پول‌شویی، ارائه هرگونه خدمات به اشخاص کمتر از 18 سال ممنوع است.
 12. کلیه اطلاعات ارسالی یا درج شده توسط مشتری نزد گیفت فا امانت بوده و گیفت فا تنها با دستور قضایی حق دارد این اطلاعات را در اختیار مقامات زیربط قرار دهد.
 13. در صورت بروز اختلاف بین فروشنده و مشتری، در گام نخست فز فرم ثبت شکایات و در صورت تداوم اختلاف، مراتب به مراجع ذیصلاح قضایی ارجاع داده خواهد شد.

اختصاصی: قوانین مربوط به گیفت کارت گوگل پلی

طبق بند 8 از قوانین و مقررات سایت: گیفت فا تنها مسئول خرید خدمات مورد نیاز مشتری است و هیچ مسئولیتی در زمینه محدودیت ها و مشکلات احتمالی در زمان استفاده از خدمات ارائه شده را نمی پذیرد. اما به منظور تسهیل استفاده از این گیفت کارت و بهره مندی از خدمات گوگل پلی، جدیدترین شیوه فعال سازی با رعایت نکات مختلف در سایت قرار داده شده است.

لازم به دکر است که مشتری می‌بایست از نحوه استفاده از خدمات خریداری شده، به ویژه گیفت کارت گوگل پلی مطلع بوده و پس از آن اقدام به خرید آن از گیفت فا نماید. در واقع مشتری با خرید این هر محصول از سایت مانند گیفت کارت گوگل پلی، ریسک محدودیتها و مشکلات ایجاد شده توسط گوگل برای استفاده از آن را می پذیرد.

ساعت کاری فروشگاه گیفت فا:

راه های ارتباطی با زمان ارائه خدمات پشتیبانی از طریق تماس تلفنی از ساعت 9:00 صبح الی 23:00 شب و از طریق تلگرام نیز از ساعت 9:00 صبح تا 00:00 شب می باشد. ترجیحا جهت دریافت خدمات پشتیبانی سریع، از طریق تلگرام اقدام نمایید.